Baker Tilly TPA

TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Asistent účetního týmu – student VŠ

Chcete začít budovat svou kariéru již při studiu VŠ?

Přidejte se k rodině TPA!

Nabízíme:

  • práci v týmu, který vás povede a naučí vás vše potřebné,
  • možnost rychle růst,
  • možnost účastnit se odborných školení,
  • možnost sladit práci s vaším rozvrhem,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou.

Náplň práce:

  • podílení se na poskytování účetních služeb klientům,
  • pomoc při přípravě a vedení účetnictví českým i zahraničním klientům,
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech,
  • práce u klienta i v kanceláři.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • studují VŠ nejlépe ekonomického směru (2.- 5. ročník),
  • mají možnost pracovat 16 - 20 hodin týdně,
  • mají zájem o oblast účetnictví, praxe je výhodou,
  • umějí v excelu používat filtry a základní funkce,
  • se nebojí v angličtině komunikovat e-mailem či po telefonu s klientem, němčina je velkou výhodou,
  • se nebojí zeptat,
  • mají chuť pracovat na své kariéře.

Kontakt

TPA
Lucie Juřinová
Antala Staška 2027/79
140 00  Praha 4-Krč
Česká republika