TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Daňový konzultant

Nabízíme:

  • rozvoj Vašich zkušeností a znalostí,
  • práci v týmu poradců,
  • účast na odborných školeních, celofiremních i mimopracovních akcích,
  • podporu profesních kvalifikací, jazykového vzdělávání a teamových aktivit,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou,

Náplň práce:

  • poskytování konzultací v oblasti daňové problematiky,
  • zpracování daňových přiznání pro klienty a jejich zastupování při jednání s finančním úřadem,
  • příprava a zpracování odborných stanovisek českým i zahraničním klientům
  • účast na speciálních projektech,
  • ověřování účetnictví z daňového hlediska,
  • odborné projednávání s členy daňového týmu a s klienty,

Hledáme uchazeče, kteří:

  • jsou absolventy VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • mají alespoň 1 rok praxe z poradenství nebo v ekonomickém oddělení,
  • umějí v excelu používat filtry a základní funkce,
  • se nebojí komunikovat anglicky a německy se zahraničními klienty e-mailem a telefonicky,
  • chtějí pracovat v týmu.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková