TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Účetní (outsourcing) / Praha

Náplň práce:

  • zpracování účetních podkladů pro externí společnosti,
  • komunikace s příslušnými úřady,
  • komunikace a spolupráce s daňovým oddělením, auditory,
  • komunikace s klienty.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • znalost účetnictví, orientaci v daňové problematice,
  • praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky
  • praxe v poradenské společnosti vítána,
  • znalost programu Helios výhodou,
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ,
  • pečlivost, samostatnost, komunikativnost,
  • zájem o neustálé vzdělávání se v oboru.

Nabízíme:

  • práci u renomované auditorské a daňové společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • intenzivní odborné a jazykové vzdělávání,
  • široká škála zajímavých benefitů
  • práci v přátelském kolektivu
  • moderní pracoviště přímo u stanice metra C

Pracovní poměr na plný úvazek.
Nástup možný dohodou.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková