TPA je mezinárodní poradenskou společností působící ve dvanácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Asistent účetní

Nabízíme:

  • práci u renomované auditorské a daňové společnosti,
  • možnost rychle růst,
  • intenzivní odborné a jazykové vzdělávání,
  • široká škála zajímavých benefitů,
  • moderní pracovní prostory,
  • finanční ohodnocení, které odpovídá vašim zkušenostem.

Náplň práce:

  • zpracování účetních podkladů pro externí společnosti,
  • komunikace s příslušnými úřady,
  • komunikace a spolupráce s daňovým oddělením, auditory,
  • komunikace s klienty.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • vystudovali SŠ nebo VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • mají dobrou znalost účetnictví, ale i takové, kteří mají teprve základní znalosti,
  • se nebojí v angličtině komunikovat e-mailem či po telefonu s klientem, němčina je velkou výhodou,
  • se nebojí zeptat,
  • mají chuť pracovat na své kariéře.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková