TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Asistent daňového poradce

Nabízíme:

  • rozvoj Vašich zkušeností a znalostí, práci v týmu, který vás povede a naučí vás vše potřebné,
  • možnost rychle růst,
  • účast na odborných školeních, celofiremních i mimopracovních akcích,
  • podporu profesních kvalifikací, jazykového vzdělávání a teamových aktivit,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou.

Náplň práce:

  • podílení se na poskytování daňových služeb klientům,
  • pomoc při přípravě a zpracování odborných stanovisek českým i zahraničním klientům,
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech,
  • práce u klienta i v kanceláři.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • jsou absolventy VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • mají zájem o oblast daní, praxe je velkou výhodou,
  • umějí v excelu používat filtry a základní funkce,
  • se nebojí v angličtině komunikovat e-mailem či po telefonu s klientem, němčina je velkou výhodou,
  • se nebojí zeptat,
  • mají chuť pracovat na své kariéře.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková