TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Senior konzultant/Konzultant v auditním oddělení

Nabízíme:

  • práci u renomované auditorské a poradenské společnosti,
  • možnost rozšířit si zkušenosti z auditu velkého množství oborů díky širokému portfoliu klientů,
  • možnost vést vlastní tým,
  • klientelu českých společností i společností patřících do mezinárodních skupin,
  • podporu profesního růstu,
  • intenzivní odborné vzdělávání,
  • řadu firemních benefitů.

Náplň práce:

  • práce na auditech, finančních Due Diligence, účetním poradenství,
  • zodpovědnost za vedení vlastních zakázek,
  • rozdělení práce na zakázce a kontrola jejího plnění,
  • příprava finálních výstupů ze zakázek,
  • každodenní práce s klienty.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • mají VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • mají 3 a více let praxe v oblasti auditu,
  • umí v angličtině komunikovat s klientem, němčina je velkou výhodou.

Místo výkonu práce je možné v Praze pro Čechy nebo v Opavě pro Moravskoslezský kraj.

Kontakt

TPA
Dana Kneřová