TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Asistent HR/mzdové účetní – student VŠ

Baví Vás personalistika a mzdové účetnictví?
Chcete začít budovat svou kariéru již nyní při studiu VŠ?

Nabízíme Vám:

  • práci v týmu, který Vás naučí vše potřebné,
  • možnost rychle růst,
  • možnost účastnit se odborných školení,
  • možnost sladit práci s vaším rozvrhem,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou,

Náplň práce:

  • podílení se na poskytování služeb v oblasti mzdového účetnictví klientům,
  • pomoc při přípravě a zpracování odborných stanovisek/ podpora při vedení mzdového účetnictví českým i zahraničním klientům,
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech,

Hledáme uchazeče, kteří:

  • studují VŠ nejlépe ekonomického směru (2.- 5. ročník),
  • mají možnost pracovat 16 - 20 hodin týdně,
  • mají zájem o oblast personalistiky a mzdového účetnictví, praxe je výhodou,
  • umějí velmi dobře MS Excel,
  • se nebojí komunikovat e-mailem či po telefonu s klientem v anglickém jazyce, německý jazyk je velikou výhodou,
  • se nebojí zeptat,
  • mají chuť pracovat na své kariéře,

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám Vás aktuální životopis.

Nástup možný ihned.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková