TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Datový specialista s SQL – student VŠ/absolvent

Nabízíme Vám:

  • práci v týmu, který Vás naučí vše potřebné,
  • možnost rychle růst,
  • možnost účastnit se odborných školení,
  • možnost sladit práci s vaším rozvrhem,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou,

Náplň práce:

  • práce s daty v databázovém SW a Excelu,
  • spolu se zkušenými kolegy spolupráce na interních projektech společnosti,
  • administrace SW a technická podpora uživatelů (účetní a daňoví poradci),
  • komunikace s klienty,
  • postupné získávání zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech,

Hledáme uchazeče, kteří:

  • studují VOŠ, VŠ nejlépe ekonomického směru (2.- 5. ročník),
  • mají možnost pracovat 16 - 20 hodin týdně,
  • znají Excel na pokročilé úrovni,
  • se alespoň základně orientují v SQL, ale chtějí se dále učit,
  • mají základní znalost účetnictví,
  • se nebojí zeptat,
  • se nebojí komunikovat e-mailem či po telefonu s klientem v anglickém jazyce,
  • mají chuť pracovat na své kariéře.

Pokud jsme Váš zaujali, pošlete nám Vás aktuální životopis.
Po jeho posouzení se Vám ozveme co nejdříve.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková