TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Junior mzdová účetní

Nabízíme:

  • práci u renomované auditorské a daňové společnosti,
  • možnost rychle růst,
  • intenzivní odborné a jazykové vzdělávání,
  • široká škála zajímavých benefitů,
  • moderní pracovní prostory,
  • finanční ohodnocení, které odpovídá vašim zkušenostem.

Náplň práce:

  • výpomoc při zpracovávání kompletní mzdové agendy pro klienty (outsourcing),
  • komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, správa sociálního zabezpečení apod.),
  • spoluúčast na zpracování ročních závěrek,
  • postupné zaučení a přebírání odpovědnosti za zpracování mezd u menších mzdových klientů,
  • poskytování poradenství v oblasti mzdového účetnictví a daní,
  • práce s programem Helios.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • mají zájem o oblast mezd a chtějí se učit od zkušeného týmu,