TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Administrativní asistent/ka - student VŠ

Náplň práce:

  • výpomoc týmovým asistentkám s převážně administrativními úkoly
  • scanování a kopírování dokumentů
  • kompletace a třídění smluv
  • skartování dokumentů
  • zpracování dat v interních systémech
  • občasná korespondence a příprava dokumentů

Očekáváme:

  • praxi na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • časová flexibilita (15 -20 hodin týdně),
  • pečlivost a spolehlivost, orientace na výsledek
  • schopnost práce na PC (znalost MS Office, Lotus Notes výhodou),
  • dobré komunikační schopnosti
  • komunikativní znalost Aj a Nj výhodou

Nabízíme:

  • práci vhodnou pro studenty i bez praxe,
  • práci u mezinárodní společnosti v moderním pracovním prostředí,
  • možnost získání praxe,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • pracoviště přímo u stanice metra Budějovická.

Nástup IHNED
Pracovní poměr na DPP ( do budoucna je možné i HPP na zkrácený úvazek)

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková