TPA je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy. TPA se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím.

Senior/Expert daňový konzultant

Nabízíme:

  • rozvoj Vašich zkušeností a znalostí,
  • práci v týmu poradců,
  • možnost rychle růst a vést svůj vlastní tým,
  • účast na odborných školeních, celofiremních i mimopracovních akcích,
  • podporu profesních kvalifikací, jazykového vzdělávání a teamových aktivit,
  • práci v moderních prostorách s relax místností a kavárnou.

Náplň práce:

  • poskytování konzultací v oblasti daňové problematiky,
  • zpracování daňových přiznání pro klienty a jejich zastupování při jednání s finančním úřadem,
  • příprava a zpracování odborných stanovisek českým i zahraničním klientům
  • účast na speciálních projektech.

Hledáme uchazeče, kteří:

  • jsou absolventy VŠ nejlépe ekonomického směru,
  • mají ideálně 4 roky praxe v poradenství,
  • komunikují velmi dobře v angličtině nebo němčině,
  • chtějí pracovat v týmu.

Kontakt

TPA
Jana Žaloudková